program, klient p2m mailshare moorhunt hashcode forum
  23 sierpnia 2013 - To już 5 lat !  

W dniu 18.08.2013 r. Maishare obchodziło 5 rocznicę powstania. Tak, to już 5 lat jak na forum pojawił się pierwszy post i jak pojawiła się pierwsza wersja programu Mailshare.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy w tym czasie brali udział w projekcie.
Oby tak dalej !
  14 lipca 2012 - Mailshare 2.1.5  

Miło nam zakomunikować, że w dniu dzisiejszym, gdy - jak co dzień - odpalicie MS'a, Waszym oczom ukaże się okno aktualizacji programu. Oznacza to, że po dziesięciomiesięcznej przerwie zdołaliśmy wydać kolejną wersję klienta MailShare!

Skupiliśmy się głównie na dopracowaniu poszczególnych komponentów programu. Dokładna lista zmian znajduje się oczywiście w Changelog'u. Mamy nadzieję, że innowacyjny wśród klientów p2m 'Aktywator Kont' wraz z powracającymi do programu 'Polecanymi skrzynkami' rozwiążą niektóre problemy naszych użytkowników.

Chcielibyśmy także poinformować, że trwają już prace nad kolejną wersją programu, która przyniesie wiele zmian !
  7 czerwca 2012 - Nie zapomnieliśmy o projekcie...  

Minęło już wiele miesięcy od wydania MailShare 2.1.3, jednak chcielibyśmy zapewnić Was, drodzy użytkownicy, że prace nad programem ciągle trwają. Na naszym forum możecie na bieżąco śledzić postępy w tworzeniu i naprawianiu skrzynek.

Miło nam także poinformować, że pomimo niewielkiej liczby osób zaangażowanej w rozwój programu, rozpoczęły się już prace nad jego nową wersją. Przy czym, prace te znajdują się "na bardzo początkowym etapie", stąd też nie ma mowy o podawaniu jakichkolwiek terminów (nawet jeśli chodzi o wersję Beta).

Chcielibyśmy także poinformować Was, że nie ponosimy odpowiedzialności za wersje portable programu MailShare, jakie w ostatnim czasie pojawiły się w sieci. Jedynymi wspieranymi przez nas źródłami są strona główna projektu oraz portal programosy.pl. Oczywiście nie twierdzimy, że wszelkie wersje portable programu MailShare zostały wydane przy złych intencjach (co więcej, według niektórych wersja od Baltagy rozwiązuje wiele problemów kompatybilności z systemem), jednak ekipa MailShare nie ma z nimi nic wspólnego, więc nie jesteśmy w stanie zapewnić Wam 100% wsparcia dla tychże wersji.

Na koniec, tradycyjnie już, chcielibyśmy prosić o wsparcie projektu. Każdy Programista/Tester chętny do współpracy będzie przez nas mile widziany.
  18 września 2011 - MailShare 2.1.3  

Po wielkich mękach i bólach wreszcie udało nam się stworzyć kolejną wersję programu. Jak zawsze w nowej wersji zostały dodane nowe funkcje oraz poprawki błędów.

W MailShare 2.1.3 postanowiliśmy umożliwić definiowanie wielu metod uploadu, dzięki temu będzie można w tym samym czasie wysyłać pliki z wielu różnych, niezależnych hostów.
Innym ważnym udogodnieniem jest wprowadzenie dwóch nowych modułów, wspomagających zakładanie kont. Pierwszym z nich jest "Kreator Online", to funkcja, która pozwoli na tworzenie kont w serwisach, gdzie jest utrudnione zbudowanie standardowego kreatora. Drugą nowością jest "Aktywator Kont", to złożony mechanizm umożliwiający automatyczną aktywację kont.

Wersja 2.1.3 niesie ze sobą również wiele zmian związanych z poprawą stabilności, zmniejszeniem zużycia pamięci i procesora oraz przyspieszeniem działania.
Jeżeli chodzi o poprawki błędów, to najważniejszymi z nich są napewno: naprawienie Rozsyłacza Segmentów, listowania oraz wypakowywania plików.

Dokładnie o wszystkich zmianach można przeczytać jak zawsze w Changelog'u.

Oprócz ciągłego udoskonalania programu bez przerwy niezależnie pracujemy nad poprawkami starych skrzynek oraz nad tworzeniem nowych. W celu natychmiastowego informowania o nowych bibliotekach stworzyliśmy tutaj sepcjalny temat.

Chcielibyśmy również z tego miejsca przeprośić, że na wersjię 2.1.3 trzeba było tak długo czekać. Niestety, ale liczba osób zaangażowanych w projekt MailShare zmniejszyła się radykalnie, nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy i kiedy będą pojawiać się kolejne wersje programu.
Jednak jak zawsze zachęcamy do współpracy KLIK.
  23 sierpnia 2011 - MailShare zauważone przez portal Trochetechniki.pl  

Jeden z portali grupy Onet - Trochetechniki.pl - opublikował obszerny artykuł na temat legalnego pobierania plików.
Niezmierne zachęcamy was do przeczytania tego artykułu, w którym nasz program MailShare został wykorzystany do zaprezentowania działania technologii p2m.


Autor wspomnianego artykułu zauważył również to, że Mailshare w przeciwieństwie do pozostałych klientów p2m jest otwarty dla wszystkich. Każde forum lub serwis może korzystać z niego bezpłatnie.
Artykuł ten traktujemy jako podziękowanie dla programistów i testerów programu.

To że jeden z portali Grupy Onet zauważył naszą aplikację przyjmujemy jako wyróżnienie dla pracy jaką włożyliśmy w tworzenie Mailshare.
Cieszy nas też fakt, że ten artykuł ma sporo odsłon. Na chwilę obecną jest to 368319 odsłon.


Link do artykułu: Muzyka, filmy, programy - jak ściągać legalnie
Wygenerowano w 0,002